Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Sindal IF
Tårs/Ugilt IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 671
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Sindal IF
Brønderslev IF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Bagterp IF
Sindal IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:10
Team Horne-Hirtshals
Bagterp IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:50
Sindal IF
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Sindal IF
Bangsbo Freja
U17 Drenge C (08-09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Sindal IF
Try/Thorshøj B (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Sindal IF
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 771
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Sindal/BTI (1)
Sindal/BTI (2)
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Sindal IF
Skagen IK (2)
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
IF Skjold Sæby
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Skagen IK (2)
Skagen IK (1)
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
IF Skjold Sæby
Kvissel-Ravnshøj IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
Skagen IK (1)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
Kvissel-Ravnshøj IF
Sindal IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Sindal IF
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Sindal IF
Hjørring AIK Frem (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Sindal/BTI (2)
Tårs/Ugilt IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Sindal/BTI (1)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Sindal/BTI
Thorup/Klim - Ørebro
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Sindal IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 671
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Sindal IF
Hjørring FK
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Sindal IF (2)
Oversidder
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Sindal/BTI
ØVI/TTB
U11 Piger (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Sindal IF
Oversidder
U17 Drenge C (08-09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Sindal/BTI
Fortuna Hjørring
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Sindal IF (1)
Skibsby-Højene IF
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Sindal/BTI (2)
Team Horne-Hirtshals
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Sindal IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Sindal IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Team Horne-Hirtshals
Bangsbo Freja
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Sindal IF
Bindslev/Tversted IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Bangsbo Freja
Sindal IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Bindslev/Tversted IF
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Sindal IF
Bangsbo Freja
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Sindal IF
Frederikshavn fI
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 771
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Sindal IF
Skibsby-Højene IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Sindal IF
KB81 Aalborg
U17 Drenge C (08-09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Sindal IF
Bindslev/Tversted IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Sindal IF
Bangsbo Freja
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 671
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Sindal IF (1)
Sindal IF (2)
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Sindal/BTI (1)
Team Horne-Hirtshals
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Sindal IF
Frederikshavn fI
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Sindal IF (2)
Skibsby-Højene IF
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|